-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (Коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель)
Тендер Prozorro UA-2024-11-25-005788-a
Категорія замовника: органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Обсяг робіт визначено у Додатку 2«Технічне завдання» до тендерної документації.
Завершена
6 221 344.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 62 213.44 UAH
мін. крок: 1% або 62 213.44 UAH
Період уточнення:
25.11.2024 11:37 - 07.12.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим