• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (Коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель)

Оголошено тендер

6 221 344.40 UAH
Номер: 24569396e3ee4aaba9ee15d65b0457f7
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-25-006059-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради
Замовник: Управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради
Очікувана вартість: 6 221 344.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (Коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель)
Примітки: Місцезнаходження:79008, Україна, Львівська область, Львів, площа Ринок, 9 Категорія замовника: органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ: 3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування: 25.11.2024 11:12
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (Коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель)
Код ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
Кількість 1 робота
Період постачання до 01.08.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади
Сума6 221 344.40 UAH