-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (Коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель)
Тендер Prozorro UA-2024-11-25-005788-a
Категорія замовника: органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Обсяг робіт визначено у Додатку 2«Технічне завдання» до тендерної документації.
Завершена
6 221 344.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 62 213.44 UAH
мін. крок: 1% або 62 213.44 UAH
Номер:
6bef5d5c7b0f44ac98e8688b851e6a29
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2025-01-02-000018
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
02.01.2025 00:00
Період моніторингу:
02.01.2025 15:41 - 24.01.2025 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
02.01.2025 №1
Львів
Про початок моніторингу
процедур закупівель/закупівель
Відповідно до статті 2 та статті 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», з врахуванням пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, та згідно з пунктом 9 Положення про Західний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23.
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель/закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель/закупівель, зазначених у додатку до цього наказу.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника начальника Західного офісу Держаудитслужби Володимира ВОЇНСЬКОГО.
Начальник Роман КРОЛЯК
Додаток до наказу Західного офісу Держаудитслужби від 02.01.2025 №1.
Витяг з переліку процедур
закупівель/закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі/закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу, опис підстав для здійснення моніторингу процедури закупівлі/закупівлі, унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу: 8. UA-2024-11-25-005788-a, 25.11.2024. Дані автоматичних індикаторів ризиків.
Начальник
відділу контролю у сфері закупівель Надія ЯРЕМА
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності тендерної документації вимогам Закону та Особливостей №1178; правильності заповнення документів, що оприлюднюються відповідно до Закону та Особливостей №1178; розгляду тендерної пропозиції; надання переможцем тендеру документів під час укладання договору про закупівлю; своєчасності укладення договору про закупівлю та його оприлюднення; відповідності умов укладеного договору вимогам тендерної документації та тендерній пропозиції переможця тендеру, правомірності внесення змін до договору про закупівлю – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 22 січня 2025 року.
Предметом аналізу закупівлі були питання: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності тендерної документації вимогам Закону України від 25.12.2015 №922-VIII «Про публічні закупівлі» (у чинній для досліджуваної процедури закупівлі редакції, далі – Закон) та постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (у чинній для досліджуваної процедури закупівлі редакції, далі – Особливості №1178); правильності заповнення документів, що оприлюднюються відповідно до Закону та Особливостей №1178; розгляду тендерної пропозиції; надання переможцем тендеру документів під час укладання договору про закупівлю; своєчасності укладення договору про закупівлю та його оприлюднення; відповідності умов укладеного договору вимогам тендерної документації та тендерній пропозиції переможця тендеру, правомірності внесення змін до договору про закупівлю.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради (далі – Замовник) на 2024 рік (UA-P-2024-11-25-006059-a); оголошення про проведення відкритих торгів; тендерну документацію Замовника та внесені зміни до неї; реєстр отриманих тендерних пропозицій; протокол розкриття тендерної пропозиції; протокольне рішення уповноваженої особи Замовника від 10.12.2024 №79; тендерну пропозицію ТОВ «Західбудпроект»; повідомлення про намір укласти договір про закупівлю; опубліковані ТОВ «Західбудпроект» як переможцем тендеру документи; договір від 16.12.2024 №21-24ВТ, додаткову угоду від 31.12.2024 №1 до вказаного договору, а також повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю, оприлюднене разом з додатковою угодою; протокольне рішення уповноваженої особи Замовника від 31.12.2024 №83; опубліковані під час моніторингу Замовником пояснення та документи на запит органу державного фінансового контролю.
Період усунення порушень:
22.01.2025 15:43 - 28.01.2025 00:00
Дата публікації висновку:
22.01.2025 15:43
Запити/Пояснення
Номер:
7f1a319aeafc4eaeabb67ca9ee909a0a
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
06.01.2025 15:34
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
10.01.2025 00:00
Опис:
Відповідно до статті 19 Конституції України, абзацу 2 статті 2, статті 5 Закону України від 26.01.1993 №2939-ХІІ «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та частини 5 статті 8 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), в межах здійснення Західним офісом Держаудитслужби моніторингу закупівлі за ID: UA-2024-11-25-005788-a, яка проводилась Управлінням освіти департаменту розвитку Львівської міської ради (далі – Замовник), виникла необхідність в отриманні пояснень.
Враховуючи вищенаведене, прошу надати пояснення з наступного питання:
1. Яким чином та на підставі яких документів Замовником здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість ?
2. Надати посилання на сторінку веб-сайту, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.
Пояснення необхідно надати через інформаційно–телекомунікаційну систему закупівель «ProZorro» протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснень необхідно долучити їх документальне підтвердження.
Відповідно до вимог статті 351-1 Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
b87b1235916f43f790bccd95504e1f6c
Назва:
Надання пояснень (інформації, документів) на Запит
Дата опублікування:
09.01.2025 23:10
Опис:
Управлінням освіти департаменту розвитку Львівської міської ради отримано запит Західного офісу Держаудитслужби від 06.01.2025 року щодо закупівлі: Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (Коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель), унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2024-11-25-005788-a.
У відповідь на Запит про надання пояснень в рамках моніторингу процедури закупівлі UA-M-2025-01-02-000018 пояснюємо:
1. Щодо обґрунтування розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі та визначення його очікуваної вартості: Очікувана вартість закупівлі робіт по даному об’єкту була визначена з урахуванням чинних кошторисних норм України відповідно до розробленої та затвердженої проектно-кошторисної документації з урахуванням кошторисних норм України. Повідомляємо, що при визначенні очікуваної вартості використовується зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва, за виключенням суми глави 10 «Утримання служби замовника» та глави 12 «Проектно-вишукувальні роботи та авторський нагляд» зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва з урахуванням ПДВ та без врахування понесених витрат.
Щодо здійснення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб середньої загальноосвітньої школи № 47 п на вул. Галицькій, 54 у м. Винники та з урахуванням вимог нормативних документів. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі здійснено на підставі розробленої та затвердженої кошторисної документації. Замовником торгів на підставі завдання на проектування було розроблено кошторисну документацію об’єкта будівництва. Завершальним етапом розроблення проекту є проведення експертизи, результатом якої є позитивний або негативний висновок. Відтак, по об’єкту: Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (Коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель) було розроблено кошторисну документацію та проведено експертизу, за результатами якої Замовником торгів було отримано позитивний експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проектної документації № 120.4357.24 від 29.10.2024, виданий ДП «Західний ЕТЦ». Відповідно до кошторисної документації було розроблено технічне завдання. В технічному завданні міститься детальний опис робіт, що закуповуються, технічні вимоги, обсяги та види цих робіт. Зазначені роботи повинні виконуватись згідно з дотриманням вимог діючих нормативних документів та відповідно до вимог щодо термінів закінчення робіт, технології виконання робіт, якості робіт, які виконуються з дотриманням діючих норм і правил та безпечних умов праці, з використанням конкретних матеріалів і конструкцій. Роботи повинні виконуватись із якісних матеріалів та відповідати вимогам встановлених ДСТУ та чинному законодавству.
2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі розміщено на веб-сайті управління освіти за покликанням: https://www.osvitalviv.com.ua/budivnycztvo-sportyvnogo-zalu-szsh-%e2%84%96-47-2/
На підтвердження пояснення надаємо такі документи:
1) позитивний експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проектної документації № 120.4357.24 від 29.10.2024, виданий ДП «Західний ЕТЦ, що додається (Додаток 1);
2) зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва, що додається (Додаток 2)».