-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (Коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель)
Тендер Prozorro UA-2024-11-07-014755-a
Категорія замовника: органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Обсяг робіт визначено у Додатку 2«Технічне завдання» до тендерної документації.
Торги відмінено
5 504 811.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 55 048.12 UAH
мін. крок: 1% або 55 048.12 UAH
Номер:
82dff1c123574d8a90a1305ef5cae292
Внутрішній номер закупівлі:
23173927
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-07-014755-a
Замовник:
Управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144743
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, площа Ринок, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Шупер Олена Богданівна +380322546048 shcholena1988@gmail.com http://www.osvitalviv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
5 504 811.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.11.2024 16:48 - 19.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
07.11.2024 16:48 - 22.11.2024 15:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
70d22b0f5d1141f780e2cd61ceb25f32
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Під час проведення процедури щодо Закупівлі було оприлюднено технічне завдання додаток 2 до тендерної документації. Однак, у зв'язку з необхідністю розширення переліку робіт, що входять до технічного завдання тендерної документації, а також і відповідно необхідністю коригування очікуваної вартості закупівлі, виникла ситуація, коли виявлено, що первинно оголошений перелік робіт є неповним. Групою з централізованого господарського обслуговування управління освіти було виявлено потребу у виконанні додаткових робіт, що не були враховані в початковій документації. Однак, незважаючи на можливість змінювати тендерну документацію і коригувати очікувану вартість робіт безпосередньо в електронній системі закупівель ПРОЗОРО, виявилось, що через технічні обмеження в електронній системі закупівель неможливо внести зміни до річного плану закупівель.
Згідно з статтею 4 Закону України «Про публічні закупівлі», зміни до річного плану закупівель повинні бути безоплатно оприлюднені замовником в електронній системі закупівель протягом п’яти робочих днів з моменту затвердження плану та його змін. Однак, на етапі публікації тендеру, система не передбачає технічної можливості для внесення змін до річного плану закупівель, що унеможливлює подальше коригування даних і продовження тендерної процедури за новими умовами.
Враховуючи зазначені обставини, виникла необхідність у відміні тендеру, оскільки немає технічної можливості внести зміни в річний план закупівель.
Враховуючи викладене, подальша потреба в такому обсягу робіт Закупівлі відсутня.
Відповідно до підпункту 1 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг.
Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження:
22.11.2024 13:32 - 03.12.2024 00:00
Дата опублікування:
22.11.2024 13:32
Дата виконання:
03.12.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴5 504 811.60 Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (Коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель)