-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (Коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель)
Оголошено тендер
5 504 811.60
UAH
Номер:
ddd2d7e33f644fa5a45d4f558e4dcb52
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-07-015629-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144743
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, площа Ринок, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144743
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, площа Ринок, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
5 504 811.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (Коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель)
Примітки:
Місцезнаходження:79008, Україна, Львівська область, Львів, площа Ринок, 9 Категорія замовника: органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
07.11.2024 15:38
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля будівництва спортивного залу для середньої загальноосвітньої школи має на меті створення сучасних умов для проведення уроків фізичної культури, спортивних тренувань та позашкільних заходів, що сприяє розвитку фізичної культури серед учнів, покращує інфраструктуру навчального закладу та підвищує доступність спортивних занять, зокрема для участі в змаганнях та фізичному розвитку дітей.
-
Дата публікації:
07.11.2024 15:41
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (Коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель)
Кількість
1 робота
Період постачання
до 01.09.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади
Сума5 504 811.60 UAH