-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники. Коригування проектно-кошторисної документації»
Тендер Prozorro UA-2018-09-25-001673-b
Торги не відбулися
13 452 849.60
UAH з ПДВ
Номер:
6d626132e32f4e55b7bc4943443246e6
Внутрішній номер закупівлі:
2541512
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-25-001673-b
Замовник:
Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144743
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, пл. Ринок, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юрків Олена Володимирівна 032254-60-51 olenaurkiv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
13 452 849.60 UAH з ПДВ
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
50 000.00 UAH
Період уточнення:
25.09.2018 17:22 - 01.10.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
25.09.2018 17:22 - 11.10.2018 17:00
Аукціон:
12.10.2018 11:39 - 12.10.2018 12:00
Період кваліфікації:
12.10.2018 12:00 - 26.10.2018 15:29
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники. Коригування проектно-кошторисної документації»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РОКСІС ГРУП"
Оскарження: 12.10.2018 12:00 - 29.10.2018 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38905242
-
Контактна особа:
Бойчук Ярослав Борисович +380322614108 roksis_croup@ukr.net
-
Адреса:
79005, Україна, Львівська область, Львів, вул. Ш. Руставелі, 7
Оскарження: 12.10.2018 12:00 - 29.10.2018 23:00
Початкова пропозиція
12 290 546.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
12 290 546.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.10.2018 16:19
Документи
82
Скарги
0
ТОВ ЗАХІДБУДПРОЕКТ
Оскарження: 19.10.2018 16:19 - 05.11.2018 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35630286
-
Контактна особа:
Кузьма Станіслав Михайлович +380322251050 040575@ukr.net
-
Адреса:
81127, Україна, Львівська область, Пустомити, Підбірці Львівська 156
Оскарження: 19.10.2018 16:19 - 05.11.2018 23:00
Початкова пропозиція
13 184 772.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
13 184 772.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.10.2018 15:29
Документи
59
Скарги
0