-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття) для середньої загальноосвітньої школи №41 на земельній ділянці за кадастровим номером: 4610166300:01:001:0068 у с. Брюховичі, Львівського району, Львівської області
Тендер Prozorro UA-2026-05-21-004022-a
Кількість 1 робота слід розуміти обсяг виконання робіт: 1 робота, обсяг згідно ТС. Місце виконання робіт: 79491, Україна, Львівська область, Львів, с. Брюховичі вул. Ленкавського, 15-19.
Завершена
54 790 406.00
UAH з ПДВ
Номер:
a57d2c281819406cb9e405700b4d0dc9
Внутрішній номер закупівлі:
29294922
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-21-004022-a
Замовник:
Управління освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144743
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, площа Ринок, будинок 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Русанюк Матвій 380730800755 dk.matvii@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
54 790 406.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2026 13:53 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2026 13:53 - 05.06.2026 01:00
Аукціон:
з 08.06.2026 15:17
Період кваліфікації:
05.06.2026 01:00 - 16.06.2026 10:41
Період завантаження договору:
22.06.2026 00:00 - 02.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴54 790 406.00 Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття) для середньої загальноосвітньої школи №41 на земельній ділянці за кадастровим номером: 4610166300:01:001:0068 у с. Брюховичі, Львівського району, Львівської області