• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття) для середньої загальноосвітньої школи №41 на земельній ділянці за кадастровим номером: 4610166300:01:001:0068 у с. Брюховичі, Львівського району, Львівської області

Оголошено тендер

54 790 406.00 UAH
Номер: daec1b2d14364af69a3ad0537af45753
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-20-015148-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської ради
Замовник: Управління освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської ради
Очікувана вартість: 54 790 406.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття) для середньої загальноосвітньої школи №41 на земельній ділянці за кадастровим номером: 4610166300:01:001:0068 у с. Брюховичі, Львівського району, Львівської області
Примітки: Закупівля здійснюється з метою забезпечення безпечних умов перебування учнів, педагогічних працівників та персоналу закладу освіти відповідно до вимог Кодекс цивільного захисту України, державних будівельних норм та інших нормативно-правових актів у сфері цивільного захисту. Реалізація проєкту зумовлена необхідністю створення належного укриття для організації безперервного освітнього процесу в умовах воєнного стану та підвищених ризиків надзвичайних ситуацій, а також відсутністю приміщень вимогам щодо захисту населення від небезпечних факторів ураження. Будівництво протирадіаційного укриття дозволить гарантувати дотримання законодавчих вимог, підвищити рівень безпеки учасників освітнього процесу та забезпечити стабільне функціонування закладу освіти.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ: 3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування: 20.05.2026 15:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1300 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвів
Сума54 790 406.00 UAH