• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття) для середньої загальноосвітньої школи №41 на земельній ділянці за кадастровим номером: 4610166300:01:001:0068 у с. Брюховичі, Львівського району, Львівської області (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель).

Обсяг робіт визначено у Додатку 2 «Технічне завдання» до тендерної документації.Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна». Питома вага – 100 %.

Торги не відбулися

54 790 406.00 UAH з ПДВ
Номер: 43c7c2ac28f84c70b1967a89af094a7f
Внутрішній номер закупівлі: 28488149
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-03-015013-a   
Замовник: Управління освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської ради
Контактна особа: Шупер Олена 380987728411 shcholena@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 54 790 406.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.03.2026 18:52 - 15.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.03.2026 18:52 - 18.03.2026 15:00
Аукціон: з 19.03.2026 11:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴54 790 406.00 Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття) для середньої загальноосвітньої школи №41 на земельній ділянці за кадастровим номером: 4610166300:01:001:0068 у с. Брюховичі, Львівського району, Львівської області (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель).