-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель )
Тендер Prozorro UA-2023-09-05-010966-a
Торги не відбулися
14 320 534.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 71 602.67 UAH
мін. крок: 0.5% або 71 602.67 UAH
Номер:
eb767d4234774b6c8af486f3603ddf38
Внутрішній номер закупівлі:
18869213
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-05-010966-a
Замовник:
Управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144743
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, площа Ринок, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Сорока Ростислав Степанович +380322975531 rost.soroka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
14 320 534.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.09.2023 15:30 - 10.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2023 15:30 - 13.09.2023 01:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 320 534.00 «Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель )