-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель )
Оголошено тендер
14 320 534.00
UAH
Номер:
565f9dfe8f664ab3a42bfa90fb0f346b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-05-003831-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144743
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, площа Ринок, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144743
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, площа Ринок, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
14 320 534.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель )
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
05.09.2023 15:18
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель )
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.09.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти спеціального фонду (бюджет розвитку) міського бюджету
Сума14 320 534.00 UAH