• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники. Коригування проектно-кошторисної документації»

Торги не відбулися

13 452 849.60 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 67 264.25 UAH
Номер: 59a2ad9ff2c443febde12ab745f0b3b7
Внутрішній номер закупівлі: 2401662
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-09-07-000784-c   
Замовник: Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради
Контактна особа: Юрків Олена Володимирівна 032254-60-51 olenaurkiv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 13 452 849.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 67 264.25 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 50 000.00 UAH
Період уточнення: 07.09.2018 12:57 - 14.09.2018 17:00
Період прийому пропозицій: 07.09.2018 12:57 - 24.09.2018 17:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники. Коригування проектно-кошторисної документації»
Код ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 79495, Україна, Львівська область, Винники, вул. Галицькій, 54 На карті