-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові двері- ID: UA-2026-06-16-011793-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29555630
2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 38209244ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові двері- ID: UA-2026-06-04-004631-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29434802
2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 38209244ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові міжкімнатні двері- ID: UA-2026-04-23-005542-a
- Дата створення : 23.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29004968
2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 38209244ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двері металеві молоткові- ID: UA-2025-11-18-000403-a
- Дата створення : 18.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27156042
2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 38209244ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дверні міжкімнатні блоки- ID: UA-2025-11-18-000308-a
- Дата створення : 18.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27155941
2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 38209244ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові вікна- ID: UA-2025-11-12-002177-a
- Дата створення : 12.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27087528
2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 38209244ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металопластикові вікна та двері- ID: UA-2025-11-07-005455-a
- Дата створення : 07.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27039290
2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 38209244ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Двері металеві молоткові- ID: UA-2025-11-06-000362-a
- Дата створення : 06.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27016930
2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 38209244ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дверні міжкімнатні блоки- ID: UA-2025-11-06-000300-a
- Дата створення : 06.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27016867
2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 38209244ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові вікна та двері- ID: UA-2025-10-18-000625-a
- Дата створення : 18.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26804787
2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 38209244ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металопластикові вікна- ID: UA-2025-06-24-011887-a
- Дата створення : 24.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25701181
2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 38209244ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові вікна- ID: UA-2025-03-21-007446-a
- Дата створення : 21.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24788875
2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 38209244ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ворота промислові секційні- ID: UA-2024-09-11-002501-a
- Дата створення : 11.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22549120
2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 38209244ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ворота промислові секційні та ворота металеві гаражні розпашні- ID: UA-2024-07-17-002400-a
- Дата створення : 17.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22086655
2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 38209244ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ворота промислові секційні та ворота металеві гаражні розпашні- ID: UA-2024-06-24-000818-a
- Дата створення : 24.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21906320
2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 38209244ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -