• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Металопластикові вікна та двері

Торги не відбулися

286 169.00 UAH з ПДВ
Номер: 326fd68be75746a98f7b2b709d8ec630
Внутрішній номер закупівлі: 26804787
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-18-000625-a   
Замовник: 2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області
Контактна особа: Ростислав ВАСЮХНО +380957221169 dprz277@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 286 169.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.10.2025 16:19 - 25.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 18.10.2025 16:19 - 28.10.2025 00:00
Аукціон: з 28.10.2025 11:38

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴286 169.00 Металопластикові вікна та двері