-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопластикові вікна та двері
Тендер Prozorro UA-2025-10-18-000625-a
Торги не відбулися
286 169.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.10.2025 16:19 - 25.10.2025 00:00
Відповідь надана
7
Номер:
6c853d43541b469d95ac746a261f1a91
Дата опублікування:
24.10.2025 10:49
Опис:
По позиції №7, відмовляється робити жоден завод, дуже маленьке! Змініть конфігурацію!
Відповідь:
Доброго дня! Перед оголошенням процедури всі ці позиції прораховували три організації, і питань щодо конфігурації не виникало. Дякую!
Дата відповіді:
24.10.2025 16:14
Відповідь надана
монтаж
Номер:
05c9715a7a214353af97dbe5b4e1f89f
Дата опублікування:
21.10.2025 12:05
Опис:
чи передбачає закупівля монтаж/демонтаж?
Відповідь:
ні, закупівля включає лише поставку товару
Дата відповіді:
23.10.2025 15:08
Відповідь надана
Уточнення технічних характеристик
Номер:
71dbd77edf5841c8adb6cb952bf8d8c2
Дата опублікування:
20.10.2025 13:00
Опис:
Добрий день, шановний Замовнику! Запитання стосовно поз.6,7,10,13,20,22,23,24,26,27. Згідно креслень та комплектації, яку надає Замовник, перелічені позиції виглядають , як поворотні та мають містити мікроліфт-блокатор, але Мікроліфт-блокатор не ставиться на звичайні двері, а є частиною фурнітури поворотно-відкидних дверей, в основному віконних, а також на деякі міжкімнатні двері. Його основна функція - запобігати провисанню стулки, а також блокувати одночасне знаходження ручки в положеннях відкидання та розгортання. Дайте, будь ласка, пояснення: двері мають бути вхідні? чи балконні?чи міжкімнатні?якої ширини має бути сендвіч-панель?
Відповідь:
Доброго дня! Стосовно вашого звернення зміни до ТД внесені, ширина сендвіч-панелі має відповідати опору теплопередачі конструкції 0.9 (м²·K)/Вт
Дата відповіді:
23.10.2025 15:55