• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дверні міжкімнатні блоки

Торги не відбулися

20 833.00 UAH з ПДВ
Номер: f0b29baebaf34c59bf72a56964c03062
Внутрішній номер закупівлі: 27016867
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-06-000300-a   
Замовник: 2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області
Контактна особа: Ростислав ВАСЮХНО +380957221169 dprz277@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 20 833.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.11.2025 08:29 - 11.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 06.11.2025 08:29 - 14.11.2025 08:00
Аукціон: з 17.11.2025 12:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴20 833.00 Дверні міжкімнатні блоки