-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металопластикові вікна та двері
Тендер Prozorro UA-2025-11-07-005455-a
Завершена
270 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
80007decec244910aef9041c31b2d120
Внутрішній номер закупівлі:
27039290
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-07-005455-a
Замовник:
2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38209244
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, м. Шостка, вул. Свободи, 79
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ростислав ВАСЮХНО +380957221169 dprz277@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-10-18-000625-a
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Металопластикові вікна та двері
Кількість
34 штука
Період постачання
до 28.11.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВАСИЛЬЧЕНКО НІНА ВАЛЕРІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3297611686
-
Адреса:
51230, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковський р-н(п) село Голубівка(з) вул.Лесі Українки будинок 27
Ціна пропозиції
270 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.11.2025 11:36
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4adb19fdee7c459a95c459542c40b834
Ідентифікатор договору:
UA-2025-11-07-005455-a-c1
Постачальник:
ВАСИЛЬЧЕНКО НІНА ВАЛЕРІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3297611686
-
Адреса:
51230, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковський р-н(п) село Голубівка(з) вул.Лесі Українки будинок 27
Номер договору:
108/2025
Сума договору:
270 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.11.2025 00:00 - 15.12.2025 00:00
Дата підписання:
07.11.2025 11:30
Статус:
Виконаний