• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Дверні міжкімнатні блоки

Завершена

20 600.00 UAH без ПДВ
Номер: 49b789dbbcc34ff48eed180f09ce31b1
Внутрішній номер закупівлі: 27155941
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-18-000308-a   
Замовник: 2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області
Контактна особа: Ростислав ВАСЮХНО +380957221169 dprz277@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-11-06-000300-a
Очікувана вартість: 20 600.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дверні міжкімнатні блоки
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 4 штука
Період постачання до 10.12.2025
Місце постачання 41100, Україна, Сумська область, Шостка, Свободи, 79 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАРТИНЕНКО ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ
Ціна пропозиції 20 600.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.11.2025 08:32
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 796ac1d1eed14182b4f7860cf1388f12
Ідентифікатор договору: UA-2025-11-18-000308-a-c1
Постачальник: МАРТИНЕНКО ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ
Номер договору: 121/2025
Сума договору: 20 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.11.2025 00:00 - 15.12.2025 00:00
Дата підписання: 17.11.2025 08:12
Статус:
Виконаний
PDF
Договір 121.PDF
p7s
sign.p7s