-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопластикові двері
Тендер Prozorro UA-2026-06-04-004631-a
Торги не відбулися
237 812.00
UAH з ПДВ
Номер:
4fedcd74dd704371b13341f0796d7399
Внутрішній номер закупівлі:
29434802
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-04-004631-a
Замовник:
2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38209244
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, м. Шостка, вул. Свободи, 79
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ярослав ВОВКОТЕЧА +380993076292 dprz277@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
237 812.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2026 11:30 - 09.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2026 11:30 - 12.06.2026 00:00
Аукціон:
12.06.2026 13:16 - 12.06.2026 13:39
Період кваліфікації:
12.06.2026 13:39 - 15.06.2026 10:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴237 812.00 Металопластикові двері