• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Двері металеві молоткові

Торги не відбулися

17 050.00 UAH з ПДВ
Номер: 624607d4203542eeaa70c865c34cc626
Внутрішній номер закупівлі: 27016930
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-06-000362-a   
Замовник: 2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області
Контактна особа: Ростислав ВАСЮХНО +380957221169 dprz277@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 17 050.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.11.2025 08:35 - 11.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 06.11.2025 08:35 - 14.11.2025 08:34
Аукціон: з 17.11.2025 15:14

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴17 050.00 Двері металеві молоткові