• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Металопластикові вікна

Торги відмінено

187 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 936.00 UAH
Номер: 7fdafd9a4a1b44fcaddc961721726432
Внутрішній номер закупівлі: 24788875
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-21-007446-a   
Замовник: 2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області
Контактна особа: Ростислав ВАСЮХНО +380957221169 dprz277@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 187 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.03.2025 13:26 - 28.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 21.03.2025 13:26 - 31.03.2025 13:22

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 293d587f2ae44edea9156b242cb37271
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Зміни в оперативній обстановці в м. Шостка та селищі Ямпіль, що обумовлені збройною агресією російської федерації щодо українського народу унеможливлюють закупівлю Металопластикових вікон
Період оскарження: 25.03.2025 15:02 - 05.04.2025 00:00
Дата опублікування: 25.03.2025 15:02
Дата виконання: 05.04.2025 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴187 200.00 Металопластикові вікна