-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові вікна
Оголошено тендер
187 200.00
UAH
Номер:
566050a604ba42bd8825c7684d65247e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-21-009168-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38209244
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, м. Шостка, вул. Свободи, 79
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38209244
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, м. Шостка, вул. Свободи, 79
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
187 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Металопластикові вікна
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
21.03.2025 13:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума187 200.00 UAH