-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопластикові вікна
Тендер Prozorro UA-2025-03-21-007446-a
Торги відмінено
187 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 936.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 936.00 UAH
Період уточнення:
21.03.2025 13:26 - 28.03.2025 00:00
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
6b89a7c8712d4253b3db4248fa15d756
Дата опублікування:
24.03.2025 20:07
Опис:
Доброго дня,чи включає закупівля монтаж?
Відповідь:
Доброго дня! Ні, монтаж буде здійснюватись власними силами
Дата відповіді:
25.03.2025 09:31