-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопластикові двері
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-011793-a
Завершена
225 285.00
UAH з ПДВ
Номер:
44156a8d78c14edba10cad0edd7a6a25
Внутрішній номер закупівлі:
29555630
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-011793-a
Замовник:
2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38209244
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, м. Шостка, вул. Свободи, 79
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ярослав ВОВКОТЕЧА +380993076292 dprz277@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
225 285.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 16:00 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 16:00 - 24.06.2026 15:47
Аукціон:
25.06.2026 11:20 - 25.06.2026 11:49
Період кваліфікації:
25.06.2026 11:49 - 26.06.2026 14:34
Період завантаження договору:
02.07.2026 00:00 - 12.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴225 285.00 Металопластикові двері