• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Металопластикові двері

Оголошено тендер

225 285.00 UAH
Номер: f2c8881f361c4c4ba6722fc0f69eb2b7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-16-013963-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області
Замовник: 2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області
Очікувана вартість: 225 285.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Металопластикові двері
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 16.06.2026 15:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума225 285.00 UAH