-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лиштва- ID: UA-2026-07-24-001733-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29900592
Кам'янське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02541496ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лиштва- ID: UA-2026-07-13-006307-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29797480
Кам'янське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02541496ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стійка дверної коробки- ID: UA-2026-06-19-009591-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29596905
Кам'янське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02541496ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вікна металопластикові (з монтажем)- ID: UA-2026-06-18-002023-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29575147
Кам'янське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02541496ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стійка дверної коробки- ID: UA-2026-06-10-003470-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29490832
Кам'янське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02541496ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дверна коробка (Стійка дверної коробки), Лиштва- ID: UA-2026-05-22-006913-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29311679
Кам'янське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02541496ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вікна металопластикові (з монтажем)- ID: UA-2026-04-03-007205-a
- Дата створення : 03.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28819176
Кам'янське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02541496ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дверне полотно ВІДОРА- ID: UA-2026-03-23-004695-a
- Дата створення : 23.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28689070
Кам'янське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02541496ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дверна коробка МДФ80, Лиштва- ID: UA-2026-03-13-001154-a
- Дата створення : 13.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28593595
Кам'янське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02541496ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Склопакет з енергозберігаючим склом у фальшрамі- ID: UA-2026-02-06-004569-a
- Дата створення : 06.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28212191
Кам'янське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02541496ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лиштва- ID: UA-2025-09-08-007014-a
- Дата створення : 08.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26359943
Кам'янське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02541496ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дверне полотно- ID: UA-2025-08-28-006070-a
- Дата створення : 28.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26269231
Кам'янське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02541496ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лиштва- ID: UA-2025-08-18-008522-a
- Дата створення : 18.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26168185
Кам'янське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02541496ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дверне полотно- ID: UA-2025-08-18-008011-a
- Дата створення : 18.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26167675
Кам'янське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02541496ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дверне полотно- ID: UA-2025-07-23-005261-a
- Дата створення : 23.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25951345
Кам'янське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02541496ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -