-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вікна металопластикові (з монтажем)
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-002023-a
Завершена
100 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5bdbe63043d6476d93323a9c5c46a484
Внутрішній номер закупівлі:
29575147
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-002023-a
Замовник:
Кам'янське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541496
-
Адреса:
51925, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам"янське, проспект Гімназичний, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Пилипенко +380569554255, +380982955871 dvpu_gosp@ua.fm http://dvpu.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 10:13 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 10:13 - 26.06.2026 10:09
Аукціон:
з 29.06.2026 11:17
Період кваліфікації:
26.06.2026 10:09 - 29.06.2026 08:45
Період завантаження договору:
05.07.2026 00:00 - 15.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴100 000.00 Вікна металопластикові (з монтажем)