-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лиштва
Тендер Prozorro UA-2026-07-24-001733-a
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: Герега Олександр Володимирович, громадянство: Україна, Україна, 32000, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, місто Городок, вул.Шевченка Т., будинок 56, квартира 7. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 51.3 ГЕРЕГА ГАЛИНА ФЕДОРІВНА, громадянство: Україна, Україна, 04210, місто Київ, пр.Івасюка Володимира, будинок 12-Г, квартира 73. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 47.97
Завершена
10 899.90
UAH з ПДВ
Номер:
95f0da05b4c545019b8a670110789142
Внутрішній номер закупівлі:
29900592
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-24-001733-a
Замовник:
Кам'янське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541496
-
Адреса:
51925, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам"янське, проспект Гімназичний, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Пилипенко +380569554255, +380982955871 dvpu_gosp@ua.fm http://dvpu.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
10 899.90 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лиштва сосна 14*90*2150 мм., зрощена, в/г
Кількість
45 штука
Період постачання
до 31.08.2026
Місце постачання
51931, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, проспект Відродження, буд. 65Б
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕПІЦЕНТР К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Адреса:
04128, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БЕРКОВЕЦЬКА будинок 6-К
Ціна пропозиції
10 899.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.07.2026 10:15
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
48ad6ffbf61940a29028808e520019b5
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-24-001733-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕПІЦЕНТР К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Адреса:
04128, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БЕРКОВЕЦЬКА будинок 6-К
Номер договору:
148
Сума договору:
10 899.90 UAH з ПДВ
Сума договору:
9 083.25 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Лиштва сосна 14*90*2150 мм., зрощена, в/г: 242.22000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
24.07.2026 10:06
Статус:
Підписаний