• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Дверне полотно

Завершена

4 040.00 UAH без ПДВ
Номер: 3b5d91dd9805487eb0528e56b20907a8
Внутрішній номер закупівлі: 26269231
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-28-006070-a   
Замовник: Кам'янське вище професійне училище
Контактна особа: Ірина Пилипенко +380569554255, +380982955871 dvpu_gosp@ua.fm http://dvpu.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги UA-2025-08-18-008011-a, через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 6 пункту 13: Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Очікувана вартість: 4 040.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дверне полотно Відора, цемент світлий, глухе (800*2000*38)
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 2 штука
Період постачання до 21.10.2025
Місце постачання 51925, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське, проспект Гімназичний, 10 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ГАЛІЄВА СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
Ціна пропозиції 4 040.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.08.2025 13:53
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: aaaa803a04634cfb8c60cc727e1866db
Ідентифікатор договору: UA-2025-08-28-006070-a-b1
Постачальник: ГАЛІЄВА СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
Номер договору: 167
Сума договору: 4 040.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Дверне полотно Відора, цемент світлий, глухе (800*2000*38): 2 020.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 28.08.2025 12:54
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 167 (3).pdf
p7s
sign.p7s