-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дверне полотно
Тендер Prozorro UA-2025-08-18-008011-a
Торги не відбулися
4 040.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 20.20 UAH
Номер:
e727678aec734db8af8eef8e71517568
Внутрішній номер закупівлі:
26167675
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-18-008011-a
Замовник:
Кам'янське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541496
-
Адреса:
51925, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам"янське, проспект Гімназичний, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Пилипенко +380569554255, +380982955871 dvpu_gosp@ua.fm http://dvpu.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 040.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.08.2025 17:02 - 23.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2025 17:02 - 26.08.2025 10:00
Аукціон:
з 27.08.2025 13:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 040.00 Дверне полотно 800*2000*38