-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дверне полотно
Оголошено тендер
4 040.00
UAH
Номер:
1c4c0d8340fc4aceb4d2ab3f8fd0fd9e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-15-000777-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Кам'янське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541496
-
Адреса:
51925, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам"янське, проспект Гімназичний, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Кам'янське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541496
-
Адреса:
51925, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам"янське, проспект Гімназичний, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 040.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дверне полотно
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
15.08.2025 09:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дверне полотно (800*2000*38)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума4 040.00 UAH