-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дверна коробка (Стійка дверної коробки), Лиштва
Тендер Prozorro UA-2026-05-22-006913-a
Торги не відбулися
22 410.00
UAH з ПДВ
Номер:
a3b929478ab44531b7ee548c24f88e67
Внутрішній номер закупівлі:
29311679
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-22-006913-a
Замовник:
Кам'янське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541496
-
Адреса:
51925, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам"янське, проспект Гімназичний, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Пилипенко +380569554255, +380982955871 dvpu_gosp@ua.fm http://dvpu.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
22 410.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.05.2026 13:19 - 27.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2026 13:19 - 30.05.2026 13:00
Аукціон:
з 01.06.2026 13:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴22 410.00 Дверна коробка (Стійка дверної коробки), Лиштва