-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дверна коробка (Стійка дверної коробки), Лиштва
Оголошено тендер
22 410.00
UAH
Номер:
4ed3eff397684269bca1684ebf04c7eb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-22-007205-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Кам'янське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541496
-
Адреса:
51925, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам"янське, проспект Гімназичний, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Кам'янське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541496
-
Адреса:
51925, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам"янське, проспект Гімназичний, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
22 410.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дверна коробка (Стійка дверної коробки), Лиштва
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
22.05.2026 12:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дверна коробка (Стійка дверної коробки)
Кількість
9 комплект
Період постачання
(не задано)
Лиштва
Кількість
18 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума22 410.00 UAH