-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лиштва
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-006307-a
Торги не відбулися
9 083.33
UAH без ПДВ
Номер:
5b1dd92c71dc4eb2872d1f037d07b965
Внутрішній номер закупівлі:
29797480
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-006307-a
Замовник:
Кам'янське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541496
-
Адреса:
51925, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам"янське, проспект Гімназичний, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Пилипенко +380569554255, +380982955871 dvpu_gosp@ua.fm http://dvpu.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 083.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 14:11 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 14:11 - 21.07.2026 14:30
Аукціон:
з 22.07.2026 13:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 083.33 Лиштва