-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лиштва
Оголошено тендер
10 900.00
UAH
Номер:
49f853938a0c486686b134eb7fb423f2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-13-006489-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Кам'янське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541496
-
Адреса:
51925, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам"янське, проспект Гімназичний, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Кам'янське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541496
-
Адреса:
51925, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам"янське, проспект Гімназичний, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
10 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лиштва
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
13.07.2026 12:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Лиштва
Кількість
45 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума10 900.00 UAH