-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лиштва
Тендер Prozorro UA-2025-09-08-007014-a
Завершена
11 040.00
UAH з ПДВ
Номер:
a046c25617e448baba0e096c45111fb7
Внутрішній номер закупівлі:
26359943
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-08-007014-a
Замовник:
Кам'янське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541496
-
Адреса:
51925, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам"янське, проспект Гімназичний, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Пилипенко +380569554255, +380982955871 dvpu_gosp@ua.fm http://dvpu.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
ID: UA-2025-08-18-008522-a
Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Очікувана вартість:
11 040.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лиштва 13х90х2200 дерево
Кількість
60 штука
Період постачання
до 21.10.2025
Місце постачання
51925, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське, проспект Гімназичний, 10
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕПІЦЕНТР К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Адреса:
04128, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БЕРКОВЕЦЬКА будинок 6-К
Ціна пропозиції
11 040.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.09.2025 13:53
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bc866eac0b8f4773a9df839f8cebe24e
Ідентифікатор договору:
UA-2025-09-08-007014-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕПІЦЕНТР К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Адреса:
04128, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БЕРКОВЕЦЬКА будинок 6-К
Номер договору:
29ОН/К-1993
Сума договору:
11 040.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
9 200.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Лиштва 13х90х2200 дерево: 184.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.09.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
08.09.2025 13:49
Статус:
Виконаний