• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Стійка дверної коробки

інформація про кінцевого бенефіціарного власника відсутня/не передбачена законом. Правовий статус постачальника товару /надавача послуг/виконавця робіт фізичної особи-підприємця, не зобов’язує його мати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника або його відсутність та структуру власності за частиною 1 статті 5-1 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06.12.2019 № 361-ІХ. До відомостей про фізичних осіб-підприємців, які містить Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань( далі-ЄДР) відповідно до частини 4 статті 9 Закону України №Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» від 15.05.2003 № 755-ІV, не входить інформація про кінцевих бенефіціарних власників.

Завершена

15 444.00 UAH без ПДВ
Номер: 5131f2de704b45cba03147e0e31f98ed
Внутрішній номер закупівлі: 29596905
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-19-009591-a   
Замовник: Кам'янське вище професійне училище
Контактна особа: Ірина Пилипенко +380569554255, +380982955871 dvpu_gosp@ua.fm http://dvpu.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 15 444.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стійка дверної коробки 160*2060*28
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 27 штука
Період постачання до 20.07.2026
Місце постачання 51931, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське, проспект Відродження, буд. 65Б На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КРАВЕЦЬ РОМАН СЕРГІЙОВИЧ
Ціна пропозиції 15 444.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.06.2026 14:55
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 7495522bf23e4dcf8ad1a3a44cc61483
Ідентифікатор договору: UA-2026-06-19-009591-a-a1
Постачальник: КРАВЕЦЬ РОМАН СЕРГІЙОВИЧ
Номер договору: 121
Сума договору: 15 444.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Стійка дверної коробки 160*2060*28: 572.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 19.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 19.06.2026 14:44
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 121 19.06.2026pdf.pdf