-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Капуста квашена, Томатна паста, Горошок зелений (заморожений), Ягоди (заморожені), Родзинк...×-
Капуста квашена, Томатна паста, Горошок зелений (заморожений), Ягоди (заморожені), Родзинки, Сухофрукти
- ID: UA-2022-01-24-018140-b
- Дата створення : 24.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13744455
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02141957ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Огірки квашені, Капуста квашена, Томати солоні, Томатна паста, Горошок зелений (заморожени...×-
Огірки квашені, Капуста квашена, Томати солоні, Томатна паста, Горошок зелений (заморожений), Ягоди (заморожені), Сухофрукти, Родзинки, Чорнослив
- ID: UA-2022-01-24-018077-b
- Дата створення : 24.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13744360
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02141957ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капуста квашена, Томатна паста, Горошок зелений (заморожений), Ягоди (заморожені), Родзинк...×-
Капуста квашена, Томатна паста, Горошок зелений (заморожений), Ягоди (заморожені), Родзинки, Сухофрукти
- ID: UA-2021-12-28-014288-c
- Дата створення : 28.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13483467
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02141957ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Огірки квашені, Капуста квашена, Томати солоні, Томатна паста, Горошок зелений (заморожени...×-
Огірки квашені, Капуста квашена, Томати солоні, Томатна паста, Горошок зелений (заморожений), Ягоди (заморожені), Сухофрукти, Родзинки, Чорнослив
- ID: UA-2021-12-20-022151-c
- Дата створення : 20.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13295438
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02141957ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капуста квашена, Томатна паста, Горошок зелений (заморожений), Ягоди (заморожені), Родзинк...×-
Капуста квашена, Томатна паста, Горошок зелений (заморожений), Ягоди (заморожені), Родзинки, Сухофрукти
- ID: UA-2021-12-10-017008-c
- Дата створення : 10.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13049508
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02141957ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Огірки квашені, Капуста квашена, Томати солоні, Томатна паста, Горошок зелений (заморожени...×-
Огірки квашені, Капуста квашена, Томати солоні, Томатна паста, Горошок зелений (заморожений), Ягоди (заморожені), Сухофрукти, Родзинки, Чорнослив
- ID: UA-2021-12-03-015482-c
- Дата створення : 03.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12872781
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02141957ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Сухофрукти, Паста томатна, Капуста квашена, Огірки квашені, Родзинки- ID: UA-2021-07-28-011512-b
- Дата створення : 28.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10896835
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02141957ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Сухофрукти, Паста томатна- ID: UA-2021-07-24-000007-b
- Дата створення : 24.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10844968
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02141957ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухофрукти, Паста томатна- ID: UA-2021-06-02-012578-b
- Дата створення : 02.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10163511
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02141957ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухофрукти, Паста томатна- ID: UA-2021-05-31-010544-b
- Дата створення : 31.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10120532
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02141957ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухофрукти, Огірки квашені, Капуста квашена, Паста томатна- ID: UA-2021-04-07-005045-b
- Дата створення : 07.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9416574
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02141957ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капуста квашена, Паста томатна- ID: UA-2021-03-23-005180-b
- Дата створення : 23.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9201569
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02141957ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухофрукти, Огірки квашені, Родзинки, Капуста квашена, Паста томатна- ID: UA-2021-03-11-013567-b
- Дата створення : 11.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9013002
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02141957ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухофрукти- ID: UA-2021-02-23-016029-b
- Дата створення : 23.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8770911
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02141957ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухофрукти, Огірки квашені, Родзинки, Капуста квашена, Паста томатна- ID: UA-2021-02-17-006105-b
- Дата створення : 17.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8672722
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02141957ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -