• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Сухофрукти, Паста томатна, Капуста квашена, Огірки квашені, Родзинки

2021, для закладів освіти м. Рубіжне, КЗДО Відповідно до Наказу Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082 Сухофрукти - 15332410-1 Паста томатна 15330000-0 Огірки квашені 15330000-0 Родзинки 15332419-4 Капуста квашена15331461-6

Завершена

119 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 194.00 UAH
Номер: 1dc944dca2964c12b59fcaa7f8ab1df7
Внутрішній номер закупівлі: 10896835
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-28-011512-b   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Антон Васько +380645361358,+380935310451 cb.support@ukr.net http://osvita.rmr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 119 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 194.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 3 582.00 UAH
Період уточнення: 28.07.2021 23:29 - 08.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 28.07.2021 23:29 - 18.08.2021 00:01
Аукціон: 19.08.2021 15:46 - 19.08.2021 16:07
Період кваліфікації: 19.08.2021 16:07 - 25.08.2021 22:45
Період завантаження договору: 25.08.2021 22:45 - 14.09.2021 22:45
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сухофрукти
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 500 кілограм
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, Рубіжне, вул. В.Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул. Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул. 30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, проспект Переможців, буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володимирська, буд. 45-Г На карті
Паста томатна
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 200 літр
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, Рубіжне, вул. В.Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул. Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул. 30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, проспект Переможців, буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володимирська, буд. 45-Г На карті
Капуста квашена
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 1000 кілограм
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, Рубіжне, вул. В.Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул. Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул. 30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, проспект Переможців, буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володимирська, буд. 45-Г На карті
Огірки квашені
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 1200 літр
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, Рубіжне, вул. В.Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул. Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул. 30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, проспект Переможців, буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володимирська, буд. 45-Г На карті
Родзинки
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 100 кілограм
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, Рубіжне, вул. В.Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул. Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул. 30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, проспект Переможців, буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володимирська, буд. 45-Г На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ВЄДЄРНІКОВА КАТЕРИНА ВІТАЛІЇВНА"

Оскарження: 25.08.2021 22:45 - 05.09.2021 00:00
Початкова пропозиція 119 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
119 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.08.2021 22:45
Відповіді на вимоги 12
Документи 100
Скарги 0
ФОП "ГОЛОВАЧ ОЛЕКСІЙ ВАСИЛЬОВИЧ"
Початкова пропозиція 119 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
119 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 12
Документи 42
Скарги 0

Контракти

Номер: 4229503793b4418680e7930cc1f5816a
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-28-011512-b-a1
Постачальник: ФОП "ВЄДЄРНІКОВА КАТЕРИНА ВІТАЛІЇВНА"
Номер договору: 379
Сума договору: 66 487.60 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 06.09.2021 09:00
Статус:
Виконаний
pdf
Сади Договір №379 Сухофрукти Вєдєрнікова.pdf
pdf
Додаткова угода №1 до договору 379 від 22.12.2021р.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s