-
Відкриті торги
-
КЕП
Сухофрукти, Паста томатна, Капуста квашена, Огірки квашені, Родзинки
66 487.60
UAH без ПДВ
Номер:
4229503793b4418680e7930cc1f5816a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-28-011512-b-a1
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141957
-
Контактна особа:
Антон Васько +380645361358,+380935310451 cb.support@ukr.net http://osvita.rmr.gov.ua
-
Адреса:
93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, просп. Переможців, 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ФОП "ВЄДЄРНІКОВА КАТЕРИНА ВІТАЛІЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3117113961
-
Контактна особа:
Катерина Ведерникова +380935537180 ket.opt@i.ua
-
Адреса:
93118, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, КВАРТАЛ МОЛОДІЖНИЙ, будинок 7, квартира 15
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Номер договору:
379
Дата підписання:
06.09.2021 09:00
Період дії договору:
06.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
66 487.60 UAH без ПДВ
Оплачено:
66 487.60 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сухофрукти
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
475.4 кілограм
Період постачання
до 24.12.2021
Місце постачання
93000, Україна, Луганська область, Рубіжне, вул. В.Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул. Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул. 30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, проспект Переможців, буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володимирська, буд. 45-Г
На карті
Паста томатна
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
81 літр
Період постачання
до 24.12.2021
Місце постачання
93000, Україна, Луганська область, Рубіжне, вул. В.Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул. Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул. 30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, проспект Переможців, буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володимирська, буд. 45-Г
На карті
Капуста квашена
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
531 кілограм
Період постачання
до 24.12.2021
Місце постачання
93000, Україна, Луганська область, Рубіжне, вул. В.Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул. Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул. 30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, проспект Переможців, буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володимирська, буд. 45-Г
На карті
Огірки квашені
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
504 літр
Період постачання
до 24.12.2021
Місце постачання
93000, Україна, Луганська область, Рубіжне, вул. В.Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул. Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул. 30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, проспект Переможців, буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володимирська, буд. 45-Г
На карті
Родзинки
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
37 кілограм
Період постачання
до 24.12.2021
Місце постачання
93000, Україна, Луганська область, Рубіжне, вул. В.Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул. Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул. 30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, проспект Переможців, буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володимирська, буд. 45-Г
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
6ce4e2eee17b437cb928c6a0f937867d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв’язку з закриттям договору. Сума договору після внесення змін:66 487,60 грн. (шістдесят шість тисяч чотириста вісімдесят сім гривень 60 копійок) без ПДВ. Кількість товару після внесення змін:Сухофрукти - 475,40кг, Паста томатна - 81,00л, Капуста квашена - 531,00кг, Огірки квашені - 504,00кг, Родзинки - 37,00кг.
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №1
Дата внесення змін до договору:
22.12.2021 09:00
Статус:
Опубліковано