-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сухофрукти, Паста томатна, Капуста квашена, Огірки квашені, Родзинки
Тендер Prozorro UA-2021-07-28-011512-b
2021, для закладів освіти м. Рубіжне, КЗДО Відповідно до Наказу Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082 Сухофрукти - 15332410-1 Паста томатна 15330000-0 Огірки квашені 15330000-0 Родзинки 15332419-4 Капуста квашена15331461-6
Завершена
119 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 194.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 194.00 UAH
Період уточнення:
28.07.2021 23:29 - 08.08.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим