• Відкриті торги
  • КЕП

Сухофрукти, Паста томатна, Капуста квашена, Огірки квашені, Родзинки

Оголошено тендер

119 400.00 UAH
Номер: 74399f4f79594763924086d795226c66
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-07-28-009173-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 119 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сухофрукти, Паста томатна, Капуста квашена, Огірки квашені, Родзинки
Примітки: на 2021 РІК; Зміни до РП від 28.07.2021; для закладів освіти м. Рубіжне, КЗДО Відповідно до Наказу Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082 Сухофрукти - 15332410-1 Паста томатна 15330000-0 Огірки квашені 15330000-0 Родзинки 15332419-4 Капуста квашена15331461-6
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 28.07.2021 23:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума119 400.00 UAH