-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухофрукти, Огірки квашені, Родзинки, Капуста квашена, Паста томатна
Тендер Prozorro UA-2021-02-17-006105-b
на 2021 РІК; У зв'язку із відміною торгів через відсутність достатньої кількості учасників: 1. від 26.01.2021 UA-2021-01-10-000004-b; 2. від 12.02.2021 UA-2021-01-27-001021-b для закладів освіти Варварівки і Кудряшівки Відповідно до Наказу Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082 Сухофрукти - 15332410-1 Огірки квашені 15330000-0 Родзинки 15332419-4 Капуста квашена 15331461-6 Паста томатна 15330000-0
Завершена
32 541.00
UAH без ПДВ
Номер:
48c0a19de5ee4a0fb0ddb92c5def12b0
Внутрішній номер закупівлі:
8672722
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-17-006105-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141957
-
Адреса:
93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, просп. Переможців, 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Колодяжна +380645361358 rub_miskuo@ukr.net http://osvita.rmr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Підстави проведення переговорної процедури: п.1 ч.2. ст. 40 Закону України "Про публічні закупівлі" - "якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації."
8. Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі з посиланням на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі:
було двічі відмінено тендер на предмет закупівлі «Сухофрукти; Огірки квашені; Родзинки; Капуста квашена; Паста томатна» - код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – «15330000-0 Оброблені фрукти та овочі» через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій:
1 торги Ідентифікатор закупівлі: ID: UA-2021-01-10-000004-b відмінені 26.01.2021
2 торги Ідентифікатор закупівлі: ID: UA-2021-01-27-001021-b відмінені 12.02.2021
Очікувана вартість:
32 541.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сухофрукти
Кількість
124 кілограм
Період постачання
до 24.12.2021
Місце постачання
92000, Україна, Луганська область, Кремінський р-н, 92931, Кремінський р-н, село Кудряшівка, вул.Шкільна, будинок 18, 92931, Кремінський р-н, село Кудряшівка, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 28, 92934, Кремінський р-н, село Варварівка, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 1 Б
На карті
Огірки квашені
Кількість
231 літр
Період постачання
до 24.12.2021
Місце постачання
92000, Україна, Луганська область, Кремінський р-н, 92931, Кремінський р-н, село Кудряшівка, вул.Шкільна, будинок 18, 92931, Кремінський р-н, село Кудряшівка, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 28, 92934, Кремінський р-н, село Варварівка, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 1 Б
На карті
Родзинки
Кількість
5 кілограм
Період постачання
до 24.12.2021
Місце постачання
92000, Україна, Луганська область, Кремінський р-н, 92931, Кремінський р-н, село Кудряшівка, вул.Шкільна, будинок 18, 92931, Кремінський р-н, село Кудряшівка, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 28, 92934, Кремінський р-н, село Варварівка, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 1 Б
На карті
Капуста квашена
Кількість
295 кілограм
Період постачання
до 24.12.2021
Місце постачання
92000, Україна, Луганська область, Кремінський р-н, 92931, Кремінський р-н, село Кудряшівка, вул.Шкільна, будинок 18, 92931, Кремінський р-н, село Кудряшівка, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 28, 92934, Кремінський р-н, село Варварівка, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 1 Б
На карті
Паста томатна
Кількість
64 літр
Період постачання
до 24.12.2021
Місце постачання
92000, Україна, Луганська область, Кремінський р-н, 92931, Кремінський р-н, село Кудряшівка, вул.Шкільна, будинок 18, 92931, Кремінський р-н, село Кудряшівка, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 28, 92934, Кремінський р-н, село Варварівка, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 1 Б
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЗДОРОВЕЦЬ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
Оскарження: 17.02.2021 19:26 - 28.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2833400499
-
Контактна особа:
ЗДОРОВЕЦЬ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ +380996747291
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ГОРА ПОПОВА будинок 8 квартира 2
Оскарження: 17.02.2021 19:26 - 28.02.2021 00:00
Ціна пропозиції
32 541.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.02.2021 19:26
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
0c646a6e6b164f719d9bbf55d9fccda2
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-17-006105-b-b1
Постачальник:
ФОП "ЗДОРОВЕЦЬ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2833400499
-
Контактна особа:
ЗДОРОВЕЦЬ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ +380996747291
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ГОРА ПОПОВА будинок 8 квартира 2
Номер договору:
78
Сума договору:
13 481.96 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
01.03.2021 09:00
Статус:
Виконаний