• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Огірки квашені, Капуста квашена, Томати солоні, Томатна паста, Горошок зелений (заморожений), Ягоди (заморожені), Сухофрукти, Родзинки, Чорнослив

на 2022 РІК; Повторно у зв’язку з тим що закупівля UA-2021-12-03-015482-c не відбулась (подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій); для КЗДО м. Рубіжне. Відповідно до Наказу Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082 Огірки квашені 15330000-0, Капуста квашена15331461-6, Томати солоні 15331134-5, Томатна паста 15330000-0, Горошок зелений (заморожений) -15331132-1 , Ягоди заморожені 15330000-0, Сухофрукти - 15332410-1, Родзинки 15332419-4, Чорнослив 15330000-0

Торги не відбулися

560 582.50 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 802.91 UAH
Номер: 9b78c7c0cd4c443fbac692716370379d
Внутрішній номер закупівлі: 13295438
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-20-022151-c   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Ірина Замалтинова +380954113850 iryna.zamaltynova@gmail.com http://osvita.rmr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 560 582.50 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 802.91 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 16 817.48 UAH
Період уточнення: 20.12.2021 20:56 - 26.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 20.12.2021 20:56 - 05.01.2022 00:00
Аукціон: з 05.01.2022 12:34
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Огірки квашені
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 1305 літр
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Гагаріна, буд.28, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул.Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул.30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, просп. Переможців,буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володмирська, буд. 45-Г На карті
Капуста квашена
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 1260 кілограм
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Гагаріна, буд.28, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул.Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул.30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, просп. Переможців,буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володмирська, буд. 45-Г На карті
Томати солоні
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 675 літр
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Гагаріна, буд.28, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул.Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул.30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, просп. Переможців,буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володмирська, буд. 45-Г На карті
Томатна паста
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 205 літр
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Гагаріна, буд.28, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул.Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул.30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, просп. Переможців,буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володмирська, буд. 45-Г На карті
Горошок зелений (заморожений)
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 787.5 кілограм
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Гагаріна, буд.28, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул.Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул.30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, просп. Переможців,буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володмирська, буд. 45-Г На карті
Ягоди (заморожені)
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 1115 кілограм
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Гагаріна, буд.28, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул.Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул.30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, просп. Переможців,буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володмирська, буд. 45-Г На карті
Сухофрукти
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 700 кілограм
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Гагаріна, буд.28, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул.Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул.30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, просп. Переможців,буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володмирська, буд. 45-Г На карті
Родзинки
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 207.5 кілограм
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Гагаріна, буд.28, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул.Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул.30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, просп. Переможців,буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володмирська, буд. 45-Г На карті
Чорнослив
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 230 кілограм
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, м.Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Гагаріна, буд.28, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул.Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул.30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, просп. Переможців,буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володмирська, буд. 45-Г На карті