-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Огірки квашені, Капуста квашена, Томати солоні, Томатна паста, Горошок зелений (заморожений), Ягоди (заморожені), Сухофрукти, Родзинки, Чорнослив
Тендер Prozorro UA-2021-12-20-022151-c
на 2022 РІК; Повторно у зв’язку з тим що закупівля UA-2021-12-03-015482-c не відбулась (подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій); для КЗДО м. Рубіжне. Відповідно до Наказу Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082 Огірки квашені 15330000-0, Капуста квашена15331461-6, Томати солоні 15331134-5, Томатна паста 15330000-0, Горошок зелений (заморожений) -15331132-1 , Ягоди заморожені 15330000-0, Сухофрукти - 15332410-1, Родзинки 15332419-4, Чорнослив 15330000-0
Торги не відбулися
560 582.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 802.91 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 802.91 UAH
Нічого не знайдено.