• Відкриті торги
  • КЕП

Огірки квашені, Капуста квашена, Томати солоні, Томатна паста, Горошок зелений (заморожений), Ягоди (заморожені), Сухофрукти, Родзинки, Чорнослив

Оголошено тендер

560 582.50 UAH
Номер: f75ed60df65845fda6ba78072e5b3303
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-20-025880-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 560 582.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Огірки квашені, Капуста квашена, Томати солоні, Томатна паста, Горошок зелений (заморожений), Ягоди (заморожені), Сухофрукти, Родзинки, Чорнослив
Примітки: на 2022 РІК; Зміни до РП від 20.12.2021р. Повторно у зв’язку з тим що закупівля UA-2021-12-03-015482-c не відбулась (подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій); для КЗДО м. Рубіжне. Відповідно до Наказу Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082 Огірки квашені 15330000-0, Капуста квашена15331461-6, Томати солоні 15331134-5, Томатна паста 15330000-0, Горошок зелений (заморожений) -15331132-1 , Ягоди заморожені 15330000-0, Сухофрукти - 15332410-1, Родзинки 15332419-4, Чорнослив 15330000-0
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 20.12.2021 18:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума560 582.50 UAH