• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Капуста квашена, Томатна паста, Горошок зелений (заморожений), Ягоди (заморожені), Родзинки, Сухофрукти

на 2022 РІК; для ЗЗСО м. Рубіжне. Повторно,у зв’язку з тим що закупівля UA-2021-12-10-017008-c не відбулась (подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій). Відповідно до Наказу Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082 Капуста квашена 15331461-6, Томатна паста 15330000-0, Горошок зелений (заморожений) -15331132-1 , Ягоди заморожені 15330000-0, Родзинки 15332419-4, Сухофрукти - 15332410-1

Торги не відбулися

694 325.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 471.63 UAH
Номер: cc71dc2a7f6a4deda2e4c582a76ef81a
Внутрішній номер закупівлі: 13483467
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-28-014288-c   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Ірина Замалтинова +380954113850 iryna.zamaltynova@gmail.com http://osvita.rmr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 694 325.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 471.63 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 20 829.75 UAH
Період уточнення: 28.12.2021 18:14 - 03.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 28.12.2021 18:14 - 13.01.2022 00:00
Аукціон: з 13.01.2022 11:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капуста квашена
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 1100 кілограм
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Шкільна, буд.18, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Чехова, буд.3, пр. Переможців, буд.28, вул. Студентська, буд 30, вул. Визволителів, буд. 53, вул. Миру, буд.20, вул. Будівельників, буд.28, вул. Менделєєва, буд.35 На карті
Томатна паста
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 1400 літр
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Шкільна, буд.18, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Чехова, буд.3, пр. Переможців, буд.28, вул. Студентська, буд 30, вул. Визволителів, буд. 53, вул. Миру, буд.20, вул. Будівельників, буд.28, вул. Менделєєва, буд.35 На карті
Горошок зелений (заморожений)
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 1450 кілограм
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Шкільна, буд.18, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Чехова, буд.3, пр. Переможців, буд.28, вул. Студентська, буд 30, вул. Визволителів, буд. 53, вул. Миру, буд.20, вул. Будівельників, буд.28, вул. Менделєєва, буд.35 На карті
Ягоди (заморожені)
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 1315 кілограм
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Шкільна, буд.18, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Чехова, буд.3, пр. Переможців, буд.28, вул. Студентська, буд 30, вул. Визволителів, буд. 53, вул. Миру, буд.20, вул. Будівельників, буд.28, вул. Менделєєва, буд.35 На карті
Родзинки
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 275 кілограм
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Шкільна, буд.18, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Чехова, буд.3, пр. Переможців, буд.28, вул. Студентська, буд 30, вул. Визволителів, буд. 53, вул. Миру, буд.20, вул. Будівельників, буд.28, вул. Менделєєва, буд.35 На карті
Сухофрукти
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 2120 кілограм
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Шкільна, буд.18, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Чехова, буд.3, пр. Переможців, буд.28, вул. Студентська, буд 30, вул. Визволителів, буд. 53, вул. Миру, буд.20, вул. Будівельників, буд.28, вул. Менделєєва, буд.35 На карті