-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капуста квашена, Томатна паста, Горошок зелений (заморожений), Ягоди (заморожені), Родзинки, Сухофрукти
Тендер Prozorro UA-2021-12-28-014288-c
на 2022 РІК; для ЗЗСО м. Рубіжне. Повторно,у зв’язку з тим що закупівля UA-2021-12-10-017008-c не відбулась (подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій). Відповідно до Наказу Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082 Капуста квашена 15331461-6, Томатна паста 15330000-0, Горошок зелений (заморожений) -15331132-1 , Ягоди заморожені 15330000-0, Родзинки 15332419-4, Сухофрукти - 15332410-1
Торги не відбулися
694 325.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 471.63 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 471.63 UAH