• Відкриті торги
  • КЕП

Капуста квашена, Томатна паста, Горошок зелений (заморожений), Ягоди (заморожені), Родзинки, Сухофрукти

Оголошено тендер

694 325.00 UAH
Номер: 9220df3ce7fd44b78f879b393b968fed
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-28-013828-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 694 325.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капуста квашена, Томатна паста, Горошок зелений (заморожений), Ягоди (заморожені), Родзинки, Сухофрукти
Примітки: на 2022 РІК; Зміни до РП від 28.12.2021; для ЗЗСО м. Рубіжне. Повторно,у зв’язку з тим що закупівля UA-2021-12-10-017008-c не відбулась (подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій). Відповідно до Наказу Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082 Капуста квашена 15331461-6, Томатна паста 15330000-0, Горошок зелений (заморожений) -15331132-1 , Ягоди заморожені 15330000-0, Родзинки 15332419-4, Сухофрукти - 15332410-1
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 28.12.2021 17:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума694 325.00 UAH