-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Капуста квашена, Томатна паста, Горошок зелений (заморожений), Ягоди (заморожені), Родзинки, Сухофрукти
Тендер Prozorro UA-2022-01-24-018140-b
на 2022 РІК; Відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», у зв’язку з тим що закупівля № UA-2021-12-10-017008-c та закупівля № UA-2021-12-28-014288-c не відбулась подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій); для ЗЗСО м. Рубіжне. Відповідно до Наказу Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082 Капуста квашена 15331461-6, Томатна паста 15330000-0, Горошок зелений (заморожений) -15331132-1 , Ягоди заморожені 15330000-0, Родзинки 15332419-4, Сухофрукти - 15332410-1 Відповідно до Наказу Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082
Завершена
694 325.00
UAH з ПДВ
Номер:
adc089283ff645c7be2cd788b6949929
Внутрішній номер закупівлі:
13744455
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-24-018140-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141957
-
Адреса:
93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, просп. Переможців, 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Замалтинова +380954113850 iryna.zamaltynova@gmail.com http://osvita.rmr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», у зв’язку з тим що закупівля № UA-2021-12-10-017008-c та закупівля № UA-2021-12-28-014288-c не відбулась подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації)
Очікувана вартість:
694 325.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капуста квашена
Кількість
900 кілограм
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Шкільна, буд.18, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Чехова, буд.3, пр. Переможців, буд.28, вул. Студентська, буд 30, вул. Визволителів, буд. 53, вул. Миру, буд.20, вул. Будівельників, буд.28, вул. Менделєєва, буд.35
На карті
Томатна паста
Кількість
1100 літр
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Шкільна, буд.18, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Чехова, буд.3, пр. Переможців, буд.28, вул. Студентська, буд 30, вул. Визволителів, буд. 53, вул. Миру, буд.20, вул. Будівельників, буд.28, вул. Менделєєва, буд.35
На карті
Горошок зелений (заморожений)
Кількість
1100 кілограм
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Шкільна, буд.18, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Чехова, буд.3, пр. Переможців, буд.28, вул. Студентська, буд 30, вул. Визволителів, буд. 53, вул. Миру, буд.20, вул. Будівельників, буд.28, вул. Менделєєва, буд.35
На карті
Ягоди (заморожені)
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Шкільна, буд.18, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Чехова, буд.3, пр. Переможців, буд.28, вул. Студентська, буд 30, вул. Визволителів, буд. 53, вул. Миру, буд.20, вул. Будівельників, буд.28, вул. Менделєєва, буд.35
На карті
Родзинки
Кількість
194 кілограм
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Шкільна, буд.18, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Чехова, буд.3, пр. Переможців, буд.28, вул. Студентська, буд 30, вул. Визволителів, буд. 53, вул. Миру, буд.20, вул. Будівельників, буд.28, вул. Менделєєва, буд.35
На карті
Сухофрукти
Кількість
1740 кілограм
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Центральна,буд.32а, Кремінський район, с.Булгаківка, Луганська область, 92930, вул. Соборна, буд.1Б, Кремінський район, с.Варварівка, Луганська область, 92934, вул. Шкільна, буд.14, с.Голубівка, Кремінський район, Луганська область 92920, вул. Шкільна, буд.18, с.Кудряшівка, Кремінський район, Луганської області 92931, вул. В. Сосюри, буд. 9, вул. Чехова, буд.3, пр. Переможців, буд.28, вул. Студентська, буд 30, вул. Визволителів, буд. 53, вул. Миру, буд.20, вул. Будівельників, буд.28, вул. Менделєєва, буд.35
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП МАТУШКІН РОМАН ПАВЛОВИЧ
Оскарження: 24.01.2022 20:25 - 04.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3226404671
-
Контактна особа:
МАТУШКІН РОМАН ПАВЛОВИЧ +380501097970
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, пр.Хіміків будинок 4 квартира 14
Оскарження: 24.01.2022 20:25 - 04.02.2022 00:00
Ціна пропозиції
694 282.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.01.2022 20:25
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
4eadbc80d70a4628a695f2ccd1ff4d23
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-24-018140-b-b1
Постачальник:
ФОП МАТУШКІН РОМАН ПАВЛОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3226404671
-
Контактна особа:
МАТУШКІН РОМАН ПАВЛОВИЧ +380501097970
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, пр.Хіміків будинок 4 квартира 14
Номер договору:
56
Сума договору:
694 282.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
04.02.2022 08:00
Статус:
Підписаний